Zwroty i reklamacje

Każda para skarpet New Champ Socks zostaje sprawdzona tuż przed wysłaniem w celu uniknięcia problemów z widocznymi wadami fabrycznymi. Proces ten zapewnia praktycznie całkowite wyeliminowanie problemów, a co za tym idzie unikną państwo tym samym niepotrzebnych kłopotów z produktem oraz straty czasu. Mimo wszystko czasami nie jesteśmy w stanie wychwycić wszystkich wady, dlatego oferujemy 100% gwarancji na zwrot zakupionego towaru oraz reklamacji.

Prawo do zwrotu oraz reklamacji.

Jeśli nie są państwo zadowoleni z dokonanego zakupy, został dobrany zły rozmiar lub towar jest uszkodzony, mogą państwo ubiegać się o zwrot kosztów lub wymianę towaru na inny przed upływem 14 dni od dnia złożenia zamówienia pod warunkiem że towar nie był używany oraz posiada oryginalne opakowanie. Zwroty pieniężne będą dokonywane tą samą metodą, którą wybrali państwo podczas płatności za zakupiony towar.

Towar, który został uszkodzony z przyczyn nieprawidłowego użytkowania lub w skutek długotrwałego użytkowania nie podlega zwrotowi.

Zwrot towaru.

W celu zwrócenia towaru proszę skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego poniżej. Po wysłaniu zapytania rozpatrzymy wniosek oraz poinformujemy o dalszych krokach działania. Bardziej szczegółowe informacje znajdziecie państwo w Regulaminie Sklepu

    Select your currency
    Złoty polski
    Euro