O nas

Rok 2018 – Cztery pudełka w garażu.

Historia New Champ Socks rozpoczyna się w roku 2018, kiedy to małżeństwo polskich emigrantów w Wielkiej Brytanii postanowiło stworzyć własną markę skarpet kolarskich, których sami poszukiwali, tak aby spełniały ich wszystkie wymagania.

Mimo tego że od kilku lat mieszkaliśmy po za granicami ojczyzny to nie braliśmy nawet pod uwagę że nasze skarpety nie będą wyprodukowane w Polsce. Z pośród wielu możliwości wybraliśmy tą która spełniła nasze wszystki wymagania, przede wszystkim jakość!!! Nasze początki to skromne cztery modele w wyrazistych wzorach, które ku naszemu zaskoczeniu bardzo szybko opuściły nasz garażowy magazyn.
Rok 2019 – Rok pełen oczekiwań.

Wprowadziliśmy kolejne wzory, tak aby nasza oferta stała się jeszcze bardziej atrakcyjna na brytyjskim rynku, na którym byliśmy tylko jedną z wielu małych niezależnych marek w rowerowej branży. Z czasem gdy nasz brand stał się bardziej rozpoznawalny oraz doceniany, zaczęły pojawiać się realizacje zamówień personalizowanych dla wielu klubów kolarskich. Pojawiła się również współpraca z kilkoma lokalnymi sklepikami w Anglii ale także w Holandii, Norwegii oraz Islandii. W tym samym roku mieliśmy również zaszczyt gościć na wielu kolarskich eventach między innymi “South of England Cyclo-Cross Championships” czy w rozgrywanym co tydzień “Parentini Wessex Cyclo-Cross League”. Współudział w tych wyścigach zaowocował nowymi znajomościami oraz jeszcze większą rozpoznawalnością marki na rynku angielskim.
Rok 2020 – COVID-19 oraz niepewność mu toważysząca.

Mimo wszystko staraliśmy się kontynuować to co sprawia nam olbrzymią satysfakcję. Niestety okazało się że był to rok wielu obostrzeń, uczestnictwo w kolejnych turniejach kolarskich niestety staje się dla nas niemożliwe. Postanowiliśmy skupić się na zapewnieniu jeszcze większej ilości dostępnych wzorów dla naszych odbiorców, między innymi “Bloody Cyclists”. Stał się on absolutnym bestsellerem w Wielkiej Brytanii. Popularność wzoru sprawia że cieszymy się systematycznie rosnącą grupą nowych klientów oraz dużą aktywnością dotychczasowych, którzy doceniają wysoką jakość naszych skarpet.Rok 2021 – Rok pełen wyzwań.

Pierwsze miesiące to systematyczne pozyskiwanie nowych klientów z którymi bardzo często nawiązujemy dobre relację za pomocą naszych social media. Gama naszych produktów z grupy Bloody Cyclists sukcesywnie się powiększa. Pojawiają się t-shirt’y, ass savers’y, czapeczki kolarskie a nawet kubeczki, jednak w raz z pojawieniem się na świecie naszej drugiej pociechy coraz częściej zastanawiamy się nad powrotem do Polski.

Stało się! Po ponad 10 latach spędzonych po za granicami kraju, wracamy do ojczyzny. Doświadczenie które zdobyliśmy do tej pory na rynku zachodnim chcemy wdrażać na rynku polskim. Jesteśmy przekonani że zasady które panują w naszej małej rodzinnej firmie, wniosą na rynek rodzimy jeszcze wyższe standardy obsługi klienta. Mamy nadzieję że teraz choć trochę znasz już naszą historię. Będzie nam niezmiernie miło jeśli postanowisz nam zaufać i zostaniesz naszym klientem. My natomiast obiecujemy ci że nie będziesz zawiedziony naszymi produktami.

Ania i Paweł

New Champ SocksSelect your currency
Złoty polski
Euro